…něco o Renatě a jejím masírování

Renata Rosina

IMG-20161020-WA0006-1 (1)Renata Rosina je vystudovaný terapeut a masér. Po absolvování jednoletého studia reflexní terapie v Nizozemském Elspeetu a následných masérských kurzech / lymfatická masáž, ajurvédská jogová masáž, ajurvédská olejová masáž, indická masáž hlavy / si v roce 2012 otevřela v Nizozemí své relaxační studio Tilia Garden, kde provozovala praxi až do roku 2016. V létě roku 2016 se se svojí rodinou vrátila do České republiky a dnes svoje služby nabízí ve studiu Mardit v Písku. Její největší odměnou je klid a úsměv na tváři každého klienta po terapii, masáži. Pracuje intuitivně, masíruje, pomáhá a s pochopením naslouchá klientům.

Mluví Holandsky, Anglicky.

Je členkou SVAZU EVROPSKÝCH REFLEXOLOGŮ B.E.R www.reflex-ber.nl

kontaktní údaje:

mobil 607 963 792, tilia.garden(zavináč)gmail.com

MASÁŽE:

Ajurvédská jógová masáž AYM

Ajurvédská jógová masáž AYM byla vyvinuta pani Kusum Modak Pune, která spojila své znalosti ajurvédy a tradiční ájurvédské masáže s jógou šířenou mistrem Iyengarem. AYM v sobě spojuje hlubokou masáž s koordinovaným dýcháním a jógovými prvky. AYM během masáže používá ruce i nohy. Využití nohou umožňuje hlubší a důkladnější tlak. Hluboká masáž pomáhá odstranit uzly ve svalech, uvolňuje napětí a pomocí asistované jógy tělo protahuje. Synchronizovaný dech pomáhá k nápravě nesprávného držení těla a obnovuje harmonii v těle. Tato masáž se provádí na zemi. Používá se neutrální olej a velmi jemný prášek kořene puškvorce. Jedná se o masáž celého těla, včetně celé hlavy a obličeje.

Délka masáže ca 45- 110 minut

Ajurvédská  masáž – základní

Jemná holistická olejová masáž, která aktivuje životní energii a napomáhá harmonii těla a duše. Jedná se o masáž celého těla, včetně hlavy a obličeje. Během této masáže se používá ajurvédský bylinný olej.

Délka masáže ca 90 minut

Lymfatická masáž

Tato lymfatických masáž /pochází z Chang Mai v Thajsku/ byla inspirací pro paní Anitu Diesveld, masérku a terapeutku, která tuto techniku začala vyučovat v Nizozemí. Tato masáž efektivně stimuluje lymfatický systém. Pomáhá při chronické únavě, vysokém krevním tlaku, migrénách, bolesti hlavy, celulitidě, bolavých a oteklých nohách, menstruačních bolestech, kožních problémech. Jedná se o masáž celého těla, včetně obličeje.  Masér k masáži používá předloktí a ruce. Používá se čistý rýžový olej.

NEJEDNÁ SE O LYMFADRENÁŽ

Délka masáže ca 60 minut.

Reflexní terapie

Reflexní terapie je holistická terapie. Terapeut stimuluje reflexní body a zóny nohou, propojené s jednotlivými orgány, tkáněmi, svaly lidského těla. Pokud jsou energetické cesty narušeny tato terapie pomáhá obnovit rovnováhu. Tato terapie se provádí pouze na dolních končetinách (ploska a nárt L/P nohy). Terapeut nemasíruje, pouze stlačuje jednotlivé body a zóny. Olej se nepoužívá.

Délka terapie ca 75 minut

Indická masáž hlavy

Aktivuje energii a harmonii, snižuje stres, napětí, bolesti hlavy, podporuje kvalitní spánek. Posiluje samoléčebnou schopnost těla. Klient při masáži sedí. Terapeut masíruje horní část zad, ramena, paže, ruce, hlavu a obličej. Používá ajurvédský bylinný olej.

Délka masáže 30 až 50 minut ( dle přání klienta – s nebo bez masáže obličeje).

20150409_151331 (1)

justice-4234462_1280Ceny masáží

Ajurvédská jógová masáž                             110 min                      650,- Kč

Ajurvedská jógová masáž                             60 min                        420,- Kč

Ajurvedská jógová masáž                             40 min                        360,- Kč

Ajurvedská masáž základní                          90 min                        770,-Kč

Reflexní terapie                                              75 min                        520,-Kč

Lymfatická masáž                                         60 min                        450,-Kč

Indická masáž hlavy s masáží obličeje         45 min                        350,-Kč

Indická masáž hlavy bez masáže obličeje   30 min                        300,-Kč

………………………………………………………………………………………………

WWW stránky Renči  jsou  v přípravě :)