Osho meditace v Písku

V případě zájmu o účast nás prosím kontaktujte.

beach-394503_960_720

Již několik let navštěvujeme Osho meditační centrum Shangrila v Lažanech. Probíhají tu skupiny, kurzy, výcviky, které zahrnují úroveň těla, duše i ducha. Jsou to pozvánky na cestě osobního rozvoje, sebepoznání, léčení, pochopení a meditace.

Zde jsme se dotkli a prožili účinek Oshových meditací. Tak vznikla myšlenka poskytnout tuto možnost i dalším lidem, kteří by měli zájem. V pronajatých prostorách v Písku jsme schopni v případě více zájemců organizovat tyto aktivity.

O8.508

OSHO: „Jste-li orientováni na tělo , existují cesty, jak dosáhnout Boha prostřednictvím těla, protože i ono patří Bohu. Cítíte-li, že jste orientováni na srdce, pak je vaší cestou modlitba. Cítíte-li, že jste orientováni intelektuálně, je vaší cestou meditace.
Mé meditace jsou však odlišné. Snažil jsem se vytvořit metody, které by mohly používat všechny tři typy. Je v nich mnoho těla, mnoho srdce a mnoho intelektu. Všechny tři spolu souvisí a všechny tři působí na různé lidi různým způsobem. Tělo, srdce, mysl – všechny mé meditace mají stejný směr. Začínají tělem, procházejí mysl a překračují ji.“

Osho

Co si vzít s sebou

Meditace které chystáme

Termíny

Osho citáty