Energetizátory vody

Naše obrázky lze použít pro navibrování vody jako tzv. „energetizátory“.

1317240982.8496-62498591c48b72d-b

Rozměry se u některých kartiček mírně liší, ale pohybují se cca kolem 12 cm x 8cm.

Obecný návod pro navibrování vody: čistou sklenici (pokud možno bez obrázků a výrazných nápisů) naplňte neperlivou obyčejnou vodou a postavte na obrázek nejméně na dvacet minut. Vaše myšlenky (pokud možno pozitivní) a zářič se již postarají o to, aby voda dostala kvalitu do ní vložené energie. Kartičku chrání laminofólie, proto nedoporučujeme na ní vkládat horké předměty.

Na kartičku ze zadní strany si můžete sami napsat kvalitním permanentním fixem, nějaké přání, afirmaci, slovo, které dodá energetizátoru další rozměr. Slovo však není nutné, obrázek pracuje i sám o sobě.

Pokud nevíte, můžete vybírat například z následujících: LÁSKA, DŮVĚRA, ŠTĚSTÍ, RADOST, SVĚTLO, ROZPOMNĚNÍ, SÍLA, UZDRAVENÍ, HARMONIE, SOUNÁLEŽITOST, POŽEHNÁNÍ, POKORA, MOUDROST, POZNÁNÍ, OČIŠTĚNÍ, HRAVOST, VŮLE, OCHRANA, AKTIVITA, KLID, JEMNOST, CITLIVOST, PŘIJÍMÁNÍ, JEDINEČNOST, NASLOUCHÁNÍ, ODEVZDÁNÍ, VDĚČNOST, MÍR, NAPOJENÍ, ODPOČINEK, HUMOR, SOUCIT, SDÍLENÍ, ODPUŠTĚNÍ, NĚHA, PŘIJETÍ, SEBELÁSKA, UVOLNĚNÍ, TVOŘIVOST, ODVAHA, KRÁSA, POHLAZENÍ, PRAVDA, POCHOPENÍ, ROZKVĚT, SVĚŽEST, INSPIRACE, ČISTOTA, PODĚKOVÁNÍ, TRPĚLIVOST…

Z čeho vycházíme:

„Voda má paměť a je nositelkou našich myšlenek a přání.“ citát Dr. Emota

Dr. Masaru Emoto byl japonský vědec, který zasvětil svůj život vodě. Vedl dlouhodobý výzkum  a prosazoval teorii, že voda je nositelkou informací a energie.

Dr. Emoto se zabýval ve svém výzkumu také vlivem vody na léčbu onemocnění.  V průběhu výzkumu se potvrdilo, že se kvalita vody zlepšuje či zhoršuje v závislosti na informacích, které přijímá. Jinými slovy, že voda má paměť  a z okolí si bere jak dobré energie tak špatné.

Což vyústilo v přesvědčení, že i na lidi působí informace, které přijímají, neboť 70% těla dospělého člověka tvoří voda.

Dr. Emoto nechal na vodu působit nějaký vliv – pozitivní či negativní (např. hudbu, myšlenku, slovo, obrázek apod.), následně vodu zamrazil a speciální metodou fotil krystaly vody. Např. negativní myšlenky vytvářeli jen fragmenty krystalů či žádné. Na druhou stranu jeden z nejkrásnějších krystalů, rozevřený jako plně rozkvetlý květ, se vytvořil na základě slov LÁSKA a VDĚČNOST .

o_1317241412.283-9e0149eac58702a-b

Nádherné fotografie Emotových vodních krystalů najdete běžně na internetu.

SnowflakesWilsonBentley